OG Quiz (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Update
mr: अपडेट

en: Options
mr: विकल्प

en: Question
mr: प्रश्न
