OG Quiz (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Update
hr: Osvježi

en: Options
hr: Opcije

en: Question
hr: Pitanje
