OG Quiz (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Update
sv: Uppdatera

en: Options
sv: Alternativ

en: Question
sv: Fråga

en: Answer
sv: Svar

en: This action cannot be undone
sv: Denna åtgärd kan inte ångras

en: cancel
sv: avbryt

en: Feedback
sv: Respons

en: Add a title that will help distinguish this question from other questions. This will not be seen during the quiz.
sv: Lägg till en titel som underlättar att skilja denna fråga från andra frågor. Detta kommer inte att ses under frågesporten.

en: Confirm deletion
sv: Bekräfta radering

en: Are you sure you want to delete all of these results?
sv: Är du säker på att du vill radera alla dessa resultat?

en: Delete all marked results
sv: Radera alla markerade resultat

en: Total score: @score %
sv: Total poäng: @score%

en: Add to @quiz
sv: Lägg till i @quiz

en: Title for new @quiz
sv: Titel för ny @quiz
