OG Quiz (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Organic groups
vi: Nhóm

en: Update
vi: Cập nhật

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Question
vi: Câu hỏi

en: Answer
vi: Trả lời

en: This action cannot be undone
vi: Thao tác này không hủy bỏ

en: Feedback
vi: Phản hồi

en: Take quiz
vi: Làm bài kiểm tra
