OG Quiz (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Submit
af: Stuur

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Update
af: Dateer op

en: Options
af: Opsies

en: Question
af: Vraag
