OG Quiz (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Options
km: ជម្រើស

en: Question
km: សំណួរ
