OG Quiz (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: cancel
lt: atšaukti
