OG Quiz (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Organic groups
id: Kelompok organik

en: Update
id: Perbarui

en: Options
id: Opsi

en: Question
id: Pertanyaan

en: Answer
id: Jawab

en: cancel
id: batal

en: Confirm deletion
id: Konfirmasi penghapusan

en: Are you sure you want to delete all of these results?
id: Apakah anda yakin ingin menghapus semua hasil tersebut?

en: Start quiz
id: Mulai Quiz
