OG Quiz (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Question
ku: پرسیار
