OG Quiz (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Update
ne: अपडेट

en: Question
ne: प्रश्न
