OG Quiz (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: Update
tr: Güncelle

en: Options
tr: Seçenekler

en: Question
tr: Soru

en: Answer
tr: Cevap

en: cancel
tr: iptal

en: Feedback
tr: Geri bildirim

en: Take quiz
tr: Sınava katılın

en: Start quiz
tr: Sınava başlayın

en: View results for own quiz
tr: Kendi testin için sonuçları görüntüle.

en: Score any quiz
tr: Herhangi bir sınavı puanlayın

en: !username got %num_correct of %question_count possible points.
tr: !username %question_count üzerinden %num_correct puan aldı.
