Organic Groups Site Manager (7.x-1.14) - en to af translation catalogue (62 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Administer
af: Administreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Closed
af: Gesluit

en: Actions
af: Aksies

en: more
af: meer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Add term
af: Voeg term by

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Vocabulary name
af: Woordeskatnaam

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Profile
af: Profiel

en: The field %field is required.
af: Die %field veld is verpligtend.

en: Create account
af: Skep profiel

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Log out
af: Teken uit

en: People
af: Mense

en: list terms
af: lys terme

en: add terms
af: voeg terme by

en: Results
af: Resultate

en: Permissions
af: Regte

en: Theme settings
af: Temaverstellings

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: taxonomy
af: taksonomie

en: User profile
af: Gebruikersprofiel

en: Toggle display
af: Wissel vertoning

en: Create @name
af: Skep @name

en: Enable or disable the display of certain page elements.
af: Aktiveer of deaktiveer die vertoning van sekere bladsy-elemente

en: - All -
af: - Alle -

en: Structure
af: Struktuur

en: Master
af: Meester
