Organic Groups Site Manager (7.x-1.14) - en to bo translation catalogue (98 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Add term
bo: བྱེ་བྲག་གི་མིང་སྣོན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Vocabulary name
bo: སྤྱི་མིང་གི་མིང

en: Administer content
bo: ནང་དོན་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: The field %field is required.
bo: གནས་ཁོངས་%field་ངེས་པར་དུ་དགོས།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: The settings have not been saved because of the errors.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་མེད།

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: list terms
bo: བྱེ་བྲག་མིང་སྟོན་པ

en: add terms
bo: བྱེ་བྲག་མིང་ཁ་སྣོན

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Add members
bo: ཁོངས་མི་ཁ་སྣོན།

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: User profile
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Toggle display
bo: མངོན་འཆར་བརྗེ་བ

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ

en: Enable or disable the display of certain page elements.
bo: དྲ་ངོས་ཐོག་གི་གྲུབ་ཆ་འགའ་ཞིག་གི་མངོན་སྟངས་ནུས་ཡོད་དམ་ནུས་མེད་དུ་གཏོང་བ།

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: You do not have any administrative items.
bo: ཁྱེད་ལ་དོ་དམ་པའི་ནང་ཚན་གང་ཡང་མེད།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
bo: སྤྱི་མིང་%name་གསལ་བྱེད་གྱི་གོ་རིམ་དུ་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི

en: Edit own comments
bo: རང་ཉིད་ཀྱི་དཔྱད་གཏམ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པ

en: <em>Edit @type</em> @title
bo: <em>@type</em>@title<em>་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད</em>

en: Administer content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Screenshot for !theme theme
bo: བརྗོད་གཞི་!theme་ཡི་འཆར་ངོས་པར།

en: Settings for !theme theme
bo: བརྗོད་གཞི་!theme་ཡི་སྒྲིག་འགོད

en: default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི

en: The %theme theme was not found.
bo: བརྗོད་གཞི་%theme་རྙེད་མི་འདུག

en: %theme is now the default theme.
bo: %theme་ནི་ད་ལྟ་སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི་ཡིན།

en: Set default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི་སྒྲིག་པ

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་བྱེ་བྲག་མིང་མེད། <a href="@link">བྱེ་བྲག་མིང་ཁ་སྣོན</a>།

en: Add people
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན།

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
