Organic Groups Site Manager (7.x-1.14) - en to fy translation catalogue (21 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: more
fy: mear

en: Comments
fy: Reaksjes

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: edit
fy: bewurkje

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: User
fy: Brûker

en: Add content
fy: Ynhâld tafoegje

en: Comment
fy: Reaksje

en: The field %field is required.
fy: It fjild %field is ferplichte.

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: Log out
fy: Utlogge

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
