Organic Groups Site Manager (7.x-1.14) - en to gl translation catalogue (97 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Administer
gl: Administrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Closed
gl: Pechada

en: Actions
gl: Accións

en: more
gl: máis

en: Comments
gl: Comentarios

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Save
gl: Gardar

en: Open
gl: Aberta

en: remove
gl: borrar

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: Add term
gl: Engadir termo

en: User
gl: Usuario/a

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Site
gl: Sitio

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Vocabulary name
gl: Nome do vocabulario

en: Administer content
gl: Administrar o contido

en: Start
gl: Comezo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Clone
gl: Clonar

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Profile
gl: Perfil

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: The field %field is required.
gl: O campo %field é necesario.

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Hidden
gl: Oculto

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Feature
gl: Funcionalidade

en: My
gl: O meu

en: author
gl: autor

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: The settings have not been saved because of the errors.
gl: As opcións non se gardaron porque houbo erros.

en: People
gl: Persoas

en: list terms
gl: lista de termos

en: add terms
gl: engadir termos

en: Results
gl: Resultados

en: Permissions
gl: Permisos

en: Apply
gl: Aplicar

en: Add members
gl: Engadir membros

en: Menus
gl: Menús

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: taxonomy
gl: taxonomía

en: User profile
gl: Perfil de usuario

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Toggle display
gl: Cambiar a visualización

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: Create @name
gl: Crear @name

en: Enable or disable the display of certain page elements.
gl: Activar ou desactivar a visualización de certos elementos da páxina.

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: You do not have any administrative items.
gl: Non tes ningún elemento de administración.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
gl: Restaurar o vocabulario %name á orde alfabética.

en: Structure
gl: Estrutura

en: Edit own comments
gl: Editar comentarios propios

en: <em>Edit @type</em> @title
gl: <em>Editar @type</em> @title

en: Administer content types
gl: Administrar tipos de contido

en: Screenshot for !theme theme
gl: Miniatura do tema !theme

en: Settings for !theme theme
gl: Opcións para o tema !theme

en: default theme
gl: tema predeterminado

en: The %theme theme was not found.
gl: O tema %theme non se atopou.

en: %theme is now the default theme.
gl: %theme é agora o tema predeterminado.

en: Set default theme
gl: Definir o tema por defecto

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
gl: Non hai termos dispoñibles. <a href="@link">Engadir termo</a>.
