Organic Groups Site Manager (7.x-1.14) - en to he translation catalogue (106 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Administer
he: ניהול

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Closed
he: סגור

en: Actions
he: פעולות

en: more
he: עוד

en: Comments
he: תגובות

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: Open
he: פתוח

en: remove
he: הסר

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Add term
he: הוספת סיווג

en: User
he: משתמש

en: Options
he: אפשרויות

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Site
he: אתר

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Published
he: מפורסם

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Administer content
he: ניהול תוכן

en: Start
he: התחלה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Clone
he: שכפול

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: The field %field is required.
he: חובה למלא את השדה %field.

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Hidden
he: מוסתר

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Features
he: פיצ'רים

en: Feature
he: תכונה

en: author
he: מחבר/ת

en: Log out
he: יציאה

en: The settings have not been saved because of the errors.
he: ההגדרות לא נשמרו בגלל שגיאות.

en: People
he: משתמשים

en: list terms
he: הצגת סיווגים

en: add terms
he: הוספת סיווגים

en: Results
he: תוצאות

en: Permissions
he: הרשאות

en: Theme settings
he: הגדרות ערכת עיצוב

en: Apply
he: החל

en: Add members
he: הוספת

en: Variables
he: משתנים

en: Menus
he: תפריטים

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: taxonomy
he: סיווג במילון

en: User profile
he: פרופיל משתמש

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Toggle display
he: שינוי מאפייני תצוגה

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Create @name
he: יצירת @name

en: Enable or disable the display of certain page elements.
he: הפיכת התצוגה של רכיבים מסויימים בעמוד לזמינים או לא זמינים.

en: My content
he: התוכן שלי

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: You do not have any administrative items.
he: אין לך פריטים ניהוליים.

en: - Choose an operation -
he: - בחירת פעולה -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
he: אפס את אצר מילים %name לסדר אלפבתי.

en: Structure
he: מבנה

en: Manage content
he: ניהול תוכן

en: All content
he: כל התכנים

en: Edit own comments
he: עריכת התגובות של המשתמש עצמו

en: <em>Edit @type</em> @title
he: <em>עריכת @type</em> @title

en: Administer content types
he: ניהול סוגי תוכן

en: Screenshot for !theme theme
he: צילומי מסך עבור ערכת העיצוב !theme

en: Settings for !theme theme
he: הגדרות עבור ערכת העיצוב !theme

en: default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: The %theme theme was not found.
he: ערכת העיצוב %theme לא נמצאה.

en: %theme is now the default theme.
he: ערכת העיצוב %theme היא כעת ערכת ברירת המחדל.

en: Set default theme
he: קביעת ערכת עיצוב שתהיה ברירת מחדל.

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
he: אין סיווגים זמינים. <a href="@link">הוספת סיווג</a>.

en: Master
he: מאסטר

en: %user has been added to the group %group-title.
he: המשתמש %user נוסף לקבוצה %group-title
