Organic Groups Site Manager (7.x-1.14) - en to jv translation catalogue (79 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Administer
jv: Kelola

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Closed
jv: Ditutup

en: Actions
jv: Aksi

en: more
jv: pepaké

en: Comments
jv: Komèntar

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Save
jv: Simpen

en: Open
jv: Dibuka

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Text
jv: Teks

en: Add term
jv: Tambah tetembungan

en: User
jv: Panganggo

en: Options
jv: Opsi

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Published
jv: Dipacak

en: Vocabulary name
jv: Jeneng vokabulari

en: Administer content
jv: Pengelola kontèn

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Profile
jv: Profil

en: The field %field is required.
jv: Mbutuhaké field %field.

en: Hidden
jv: Umpetan

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Log out
jv: Metu log

en: The settings have not been saved because of the errors.
jv: Pengaturan iki durung disimpen sebab ésih ana kesalahané.

en: People
jv: Pawongan

en: list terms
jv: daftar tetembungan

en: add terms
jv: tambah tetembungan

en: Results
jv: Kasilé

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Menus
jv: Menu

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: taxonomy
jv: taksonomi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Toggle display
jv: Tampilan sewalikané

en: Default theme
jv: Téma gawan

en: Create @name
jv: Gawé @name

en: Enable or disable the display of certain page elements.
jv: Nguripna utawa matèni tampilan elemen kaca sing sering ditonton.

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: You do not have any administrative items.
jv: Sampéyan ora nduwéni sembarang item administrasi.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
jv: Mbaléknā vokabulari %name marang urutan alfabet.

en: Structure
jv: Struktur

en: Edit own comments
jv: Nyunting komèntare dhéwé

en: Administer content types
jv: Ngelola tipe kontèn

en: Screenshot for !theme theme
jv: Screenshot kanggo téma !theme

en: Settings for !theme theme
jv: Sétingan kanggo téma !theme

en: default theme
jv: téma baku

en: The %theme theme was not found.
jv: Téma %theme ora ditemokaké.

en: %theme is now the default theme.
jv: Téma %theme saiki dadi téma standar.

en: Set default theme
jv: Nyetèl téma gawan

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
jv: Ora ana tetembungan cumawis. <a href="@link">Tambah tetembungan</a>.
