Organic Groups Site Manager (7.x-1.14) - en to kk translation catalogue (58 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Administer
kk: Басқару

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Closed
kk: Жабық

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Text
kk: Текст

en: Add term
kk: Мерзім қосу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Vocabulary name
kk: Сөздік атауы

en: Profile
kk: Профиль

en: The field %field is required.
kk: %field жолы керек

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Log out
kk: Шығу

en: The settings have not been saved because of the errors.
kk: Баптаулар қатеге байланысты сақталған жоқ.

en: list terms
kk: терминдерді тізу

en: add terms
kk: сөздерді қосу

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: taxonomy
kk: таксономия

en: Toggle display
kk: Көрсетілімді ажырата қосу

en: Create @name
kk: @name құру

en: Enable or disable the display of certain page elements.
kk: Керекті парақ элементтер көрінісін қосу неммесе өшіру.

en: You do not have any administrative items.
kk: Сізде административтік құқық жоқ.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
kk: Алфавитті ретте сөздікті ығыстыру.

en: Administer content types
kk: Контент түрлерін басқару
