Organic Groups Site Manager (7.x-1.14) - en to mk translation catalogue (20 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Administer
mk: Администрација

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Comments
mk: Коментари

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Roles
mk: Улоги

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Log out
mk: Одјави ме

en: Menus
mk: Менија

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: taxonomy
mk: таксономија

en: - All -
mk: - Сите -
