Organic Groups Site Manager (7.x-1.14) - en to oc translation catalogue (98 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Administer
oc: Administrar

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Closed
oc: Tampat

en: Actions
oc: Accions

en: more
oc: mai

en: Comments
oc: Comentaris

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Save
oc: Enregistrar

en: Open
oc: Dobèrt

en: remove
oc: suprimir

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Text
oc: Tèxte

en: Add term
oc: Apondre un tèrme

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Options
oc: Opcions

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Roles
oc: Ròtles

en: Comment
oc: Comentari

en: Published
oc: Publicat

en: Vocabulary name
oc: Nom del vocabulari

en: Administer content
oc: Administrar lo contengut

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Clone
oc: Clonar

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Profile
oc: Perfil

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: The field %field is required.
oc: Lo camp %field es obligatòri.

en: Sort by
oc: Triar per

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: Hidden
oc: Amagat

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Feature
oc: Foncionalitat

en: author
oc: autor

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: The settings have not been saved because of the errors.
oc: Los paramètres son pas estats enregistrats a causa d'errors.

en: People
oc: Personas

en: list terms
oc: far la lista dels tèrmes

en: add terms
oc: apondre de tèrmes

en: Results
oc: Resultats

en: Manage features
oc: Gerir las foncionalitats (features)

en: Apply
oc: Aplicar

en: Variables
oc: Variablas

en: Menus
oc: Menús

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: taxonomy
oc: taxonimia

en: User profile
oc: Perfil utilizaire

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Toggle display
oc: Activar/desactivar l'afichatge

en: Default theme
oc: Tèma per defaut

en: Create @name
oc: Crear @name

en: Enable or disable the display of certain page elements.
oc: Activar o desactivar l'afichatge d'unes elements de las paginas.

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: You do not have any administrative items.
oc: Avètz pas accès a cap de pagina d'administracion.

en: - Choose an operation -
oc: - Causir una operacion -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
oc: Reordenar lo vocabulari %name alfabèticament.

en: Structure
oc: Estructura

en: Edit own comments
oc: Modificar sos pròpris comentaris

en: <em>Edit @type</em> @title
oc: <em>Modificar @type</em> @title

en: Administer content types
oc: Administrar los tipes de contenguts

en: Screenshot for !theme theme
oc: Captura d'ecran pel tèma !theme

en: Settings for !theme theme
oc: Paramètres pel tèma !theme

en: default theme
oc: tèma per defaut

en: The %theme theme was not found.
oc: Impossible de trobar lo tèma %theme.

en: %theme is now the default theme.
oc: %theme es pas lo tèma per defaut.

en: Set default theme
oc: Establir lo tèma predefinit

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
oc: I a pas cap de tèrmes disponibles. <a href="@link">Apondètz-ne un</a>.

en: Master
oc: Maître
