Organic Groups Site Manager (7.x-1.14) - en to os translation catalogue (25 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Closed
os: Æхгæд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Comments
os: Комментари

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Open
os: Конд у

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
