Organic Groups Site Manager (7.x-1.14) - en to pa translation catalogue (31 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: People
pa: ਲੋਕ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
