Organic Groups Site Manager (7.x-1.14) - en to ps translation catalogue (49 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: more
ps: نور

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Text
ps: متن

en: Add term
ps: اصطلاح زیاتول

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Comment
ps: تبصره

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Vocabulary name
ps: قاموس نوم

en: Administer content
ps: منځپانګه پازوالنه

en: Configuration
ps: سازول

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Hidden
ps: پټ

en: author
ps: ليكوال

en: Log out
ps: وتون

en: People
ps: خلک

en: Results
ps: پایلې

en: Permissions
ps: اجازې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Variables
ps: بدلیدنې

en: Menus
ps: غورنۍ

en: - All -
ps: - ټول -

en: Structure
ps: جوړښت

en: All content
ps: ټولې منځپانګې

en: Administer content types
ps: منځپانګې د بڼې پازوالنه
