Organic Groups Site Manager (7.x-1.14) - en to sl translation catalogue (65 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Closed
sl: Zaprto

en: Actions
sl: Akcije

en: more
sl: več

en: Comments
sl: Komentarji

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Open
sl: Odprto

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Add term
sl: Dodaj izraz

en: User
sl: Uporabnik

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Vocabulary name
sl: Ime besedišča

en: Administer content
sl: Upravljaj vsebino

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Profile
sl: Profil

en: The field %field is required.
sl: Polje %field je obvezno.

en: Hidden
sl: Skrito

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Log out
sl: Odjavi se

en: People
sl: Uporabniki

en: list terms
sl: seznam izrazov

en: add terms
sl: dodaj izraze

en: Results
sl: Rezultati

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Menus
sl: Meniji

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: taxonomy
sl: taksonomija

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Toggle display
sl: Omogoči prikaz

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: Structure
sl: Struktura
