Organic Groups Site Manager (7.x-1.14) - en to sq translation catalogue (57 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Administer
sq: Administrimi

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Actions
sq: Veprimet

en: more
sq: tjetër

en: Comments
sq: Komente

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Add term
sq: Shto një term

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Published
sq: Publikuar

en: Vocabulary name
sq: Emri i fjalorit

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Profile
sq: Profili

en: The field %field is required.
sq: Fusha %field është e detyrueshme.

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Log out
sq: Dalja

en: The settings have not been saved because of the errors.
sq: Rregullimet nuk u ruajtën për shkak të gabimeve.

en: list terms
sq: lista termeve

en: add terms
sq: shto terme

en: Results
sq: Rezultatet

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Menus
sq: Menutë

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Toggle display
sq: Ndrysho paraqitjen

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar

en: Create @name
sq: Krijo @name

en: Enable or disable the display of certain page elements.
sq: Aktivon ose ç'aktivon shfaqjen e një elementi të caktuar të faqes.

en: You do not have any administrative items.
sq: Nuk keni asnjë element administrimi.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
sq: Rikthe në renditje alfabetore fjalorin %name.

en: default theme
sq: tema e paracaktuar
