Organic Groups Site Manager (7.x-1.14) - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: more
sr: још

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Create account
sr: Региструјте се

en: Log out
sr: Одјави се

en: taxonomy
sr: таксономија

en: All content
sr: Сав садржај
