Organic Groups Site Manager (7.x-1.16) - en to be translation catalogue (93 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Administer
be: Адміністраваць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Closed
be: Зачынена

en: Actions
be: Дзеянні

en: more
be: болей

en: Comments
be: Каментары

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Save
be: Захаваць

en: Open
be: Адкрыць

en: remove
be: выдаленне

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: Add term
be: Дадаць тэрмін

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Options
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Site
be: Сайт

en: Roles
be: Ролі

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Vocabulary name
be: Назва слоўніка

en: Administer content
be: Адмністраванне зместу

en: Start
be: Пачатак

en: Configuration
be: Налады

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Profile
be: Профіль

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: The field %field is required.
be: Поле %field – абавязковае.

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Hidden
be: Схаваць

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Features
be: Функцыі

en: Log out
be: Выйсці

en: The settings have not been saved because of the errors.
be: Налады не захованыя з-за памылак.

en: People
be: Карыстальнікі

en: list terms
be: вывесці спіс тэрмінаў

en: add terms
be: дадаць тэрміны

en: Results
be: Вынікі

en: Permissions
be: Правы

en: Comment settings
be: Налады каментараў

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Apply
be: Ужыць

en: Menus
be: Меню

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: taxonomy
be: таксанамія

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Toggle display
be: Запаліць або адлучыць адлюстраваньне

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: Create @name
be: Стварыць @name

en: Enable or disable the display of certain page elements.
be: Уключыць або адключыць паказ пэўных элементаў старонак.

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: You do not have any administrative items.
be: У вас няма ніякіх адміністратыўных элементаў.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
be: Перагрузіць слоўнік %name у алфавітным парадку.

en: Structure
be: Структура

en: Edit own comments
be: Рэдагаваць уласныя каментары

en: <em>Edit @type</em> @title
be: <em>Рэдагаваць @type</em> @title

en: Administer content types
be: Адміністраванне тыпаў зместу

en: Screenshot for !theme theme
be: Экранны здымак тэмы !theme

en: Settings for !theme theme
be: Наладкі для !theme тэмы

en: default theme
be: стандартная тэма

en: The %theme theme was not found.
be: Тэма %theme не была знойдзена.

en: %theme is now the default theme.
be: %theme з'яўляецца зараз тэмай па змоўчанню.

en: Set default theme
be: Зрабіць тэмай па змоўчанні

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
be: Тэрміны адсутнічаюць. <a href="@link">Дадаць тэрмін</a>
