Organic Groups Site Manager (7.x-1.16) - en to bs translation catalogue (55 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Administer
bs: Administriraj

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Actions
bs: Akcije

en: more
bs: još

en: Comments
bs: Komentari

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Text
bs: Tekst

en: User
bs: Korisnik

en: Options
bs: Opcije

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Roles
bs: Uloge

en: Comment
bs: Komentar

en: Published
bs: Objavljeno

en: Vocabulary name
bs: Ime riječnika

en: Clone
bs: Klon

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Profile
bs: Profil

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Hidden
bs: Sakriven

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Log out
bs: Odjavi se

en: list terms
bs: Izlistaj izraze

en: add terms
bs: Dodaj novi izraz

en: Results
bs: Rezultati

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Comment settings
bs: Postavke komentara

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: taxonomy
bs: taksonomija

en: Create @name
bs: Kreiraj @name
