Organic Groups Site Manager (7.x-1.16) - en to hy translation catalogue (58 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Administer
hy: Կառավարել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: more
hy: ավելի

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Open
hy: Բաց

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Add term
hy: Ավելացնել տերմին

en: User
hy: Օգտագործող

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Vocabulary name
hy: Բառարանի անունը

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: author
hy: հեղինակ

en: Log out
hy: Ելք

en: People
hy: Մարդիկ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Comment settings
hy: Մեկնաբանությունների կարգավորումներ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: « first
hy: « առաջինը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Structure
hy: Կառուցվածք

en: Edit own comments
hy: Խմբագրել սեփական մեկնաբանությունները

en: <em>Edit @type</em> @title
hy: <em>Խմբագրել @type</em> @title
