Organic Groups Site Manager (7.x-1.16) - en to lv translation catalogue (97 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Administer
lv: Administrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Closed
lv: Slēgts

en: Actions
lv: Darbības

en: more
lv: vairāk

en: Comments
lv: Komentāri

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Open
lv: Atvērts

en: remove
lv: izņemt

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Add term
lv: Pievienot terminu

en: User
lv: Lietotājs

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Site
lv: Vietne

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Administer content
lv: Administrēt saturu

en: Start
lv: Sākt

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Clone
lv: Klonēt

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Profile
lv: Profils

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: The field %field is required.
lv: Lauks %field ir obligāts.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Hidden
lv: Slēpts

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: author
lv: autors

en: Log out
lv: Iziet

en: The settings have not been saved because of the errors.
lv: Iestatījumi nav saglabāti kļūdu dēļ.

en: People
lv: Cilvēki

en: list terms
lv: terminu saraksts

en: add terms
lv: pievienot terminus

en: Results
lv: Rezultāti

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Add members
lv: Pievienot biedrus

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Sites
lv: Vietnes

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: taxonomy
lv: taksonomija

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Toggle display
lv: Pārslēgt attēlojumu

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Enable or disable the display of certain page elements.
lv: Atļaut vai aizliegt noteiktu lapas elementu attēlojumu

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: You do not have any administrative items.
lv: Jums nav nekādu administratīvu vienumu.

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Structure
lv: Uzbūve

en: All content
lv: Viss saturs

en: Edit own comments
lv: Labot savus komentārus

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Labot @type</em> @title

en: Administer content types
lv: Administrēt satura veidus

en: Screenshot for !theme theme
lv: Ekrānšāviņš tēmai !theme

en: Settings for !theme theme
lv: Tēmas !theme iestatījumi

en: default theme
lv: noklusētā tēma

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
lv: Terminu nav. <a href="@link">Pievienot terminu</a>.
