Organic Groups Site Manager (7.x-1.16) - en to mg translation catalogue (21 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Administer
mg: Mitantana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Closed
mg: Mihidy

en: Actions
mg: Asa

en: Comments
mg: Heviteny

en: User
mg: Mpampiasa

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Comment
mg: Heviteny

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Log out
mg: Fivoahana

en: People
mg: Olona

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: Structure
mg: Tatitra
