Organic Groups Site Manager (7.x-1.16) - en to si translation catalogue (29 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Administer
si: පාලනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: more
si: තවත්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Permissions
si: අවසර

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Structure
si: ආකෘතිය
