Organic Groups Site Manager (7.x-1.16) - en to te translation catalogue (52 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Actions
te: చర్యలు

en: more
te: మరిన్ని

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Open
te: తెరువు

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: User
te: వాడుకరి

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Features
te: విశేషాలు

en: Log out
te: నిష్క్రమించు

en: People
te: ప్రజలు

en: Results
te: ఫలితాలు

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Comment settings
te: వ్యాఖ్య అమరికలు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Structure
te: నిర్మాణం

en: The %theme theme was not found.
te: %theme అన్న అలంకారం కనబడలేదు.
