Organic Groups Site Manager (7.x-1.16) - en to bg translation catalogue (77 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Administer
bg: Администрация

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Closed
bg: Закрито

en: Actions
bg: Действия

en: more
bg: още

en: Comments
bg: Коментари

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Save
bg: Запази

en: Open
bg: Отвори

en: remove
bg: Премахване

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Add term
bg: Добави термин

en: User
bg: Потребител

en: Options
bg: Параметри

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Vocabulary name
bg: Име на речника

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Profile
bg: Профил

en: The field %field is required.
bg: Полето %field е задължително.

en: Hidden
bg: Скрит

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: My
bg: Мои

en: Log out
bg: Излез

en: The settings have not been saved because of the errors.
bg: Настройките не са записани поради грешки.

en: People
bg: Потребители

en: list terms
bg: Списък на термините

en: add terms
bg: Добави термини

en: Results
bg: Резултати

en: Permissions
bg: Права

en: Comment settings
bg: Настройки на коментарите

en: Apply
bg: Търси

en: Menus
bg: Менюта

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: taxonomy
bg: Таксономия

en: User profile
bg: Потребителски профил

en: Toggle display
bg: Смени външния вид

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране

en: Create @name
bg: Създай @name

en: Enable or disable the display of certain page elements.
bg: Активиране или деактивиране на определени елементи в страницата.

en: Dashboard
bg: Табло

en: You do not have any administrative items.
bg: Нямате налични обекти за администриране.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
bg: Връща речника %name в началното положение на подредба по азбучен ред.

en: Structure
bg: Структура

en: Edit own comments
bg: редактиране на собствен коментар

en: Screenshot for !theme theme
bg: Снимка на екрана за  !theme тема

en: Settings for !theme theme
bg: Настройки за !theme тема
