Organic Groups Site Manager (7.x-1.16) - en to eo translation catalogue (74 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Administer
eo: Administru

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Closed
eo: Fermita

en: Actions
eo: Agoj

en: more
eo: pli

en: Comments
eo: Komentoj

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Open
eo: Malfermu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Text
eo: Teksto

en: Add term
eo: Aldonu terminon

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: Vocabulary name
eo: Vortproviza nomo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Profile
eo: Profilo

en: The field %field is required.
eo: La kampo %kampo estas bezonata.

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Features
eo: Ecoj

en: Log out
eo: Elsaluti

en: The settings have not been saved because of the errors.
eo: La agordoj ne estas konservitaj pro la eraroj.

en: People
eo: Uzantoj

en: list terms
eo: listaj terminoj

en: add terms
eo: aldoni terminojn

en: Results
eo: Rezultoj

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Comment settings
eo: Komentaj agordoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Apply
eo: Apliku

en: Variables
eo: Variabloj

en: Menus
eo: Menuoj

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: taxonomy
eo: taksonomio

en: Toggle display
eo: Baskula montro

en: Create @name
eo: Verku @name

en: Enable or disable the display of certain page elements.
eo: Ŝaltu aŭ malŝaltu montron de specifaj paĝaj elementoj.

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: You do not have any administrative items.
eo: Vi ne havas iun administran eron.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
eo: Reŝarĝi vortprovizon %name al alfabeta sinsekvo.

en: Structure
eo: Strukturo

en: <em>Edit @type</em> @title
eo: <em>Edytuj @type</em> @title

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
eo: Mankas terinoj. <a href="@link">Aldonu terminon</a>.
