Organic Groups Site Manager (7.x-1.16) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Log out
ga: Logáil amach

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Dashboard
ga: Deais
