Organic Groups Site Manager (7.x-1.16) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Administer content
de: Inhalt verwalte

en: Configuration
de: Konfiguration
