Organic Groups Site Manager (7.x-1.16) - en to km translation catalogue (81 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Administer
km: គ្រប់​គ្រង

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Actions
km: អំពើ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Open
km: បើក

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Add term
km: បន្ថែម​ពាក្យ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Vocabulary name
km: ឈ្មោះ​វាក្យសព្ទ

en: Administer content
km: មាតិកា​របស់​អ្នក​គ្រប់​គ្រង

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Profile
km: ទម្រង់

en: The field %field is required.
km: ទាមទារ​វាល %field ។

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Log out
km: ចេញ

en: The settings have not been saved because of the errors.
km: ការកំណត់​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុកទេ ព្រោះមាន​កំហុស ។

en: People
km: មនុស្ស

en: list terms
km: រាយពាក្យ

en: add terms
km: បន្ថែមពាក្យ​

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Comment settings
km: ការ​កំណត់​មតិយោបល់

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Toggle display
km: បិទ​បើក ការបង្ហាញ

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម

en: Create @name
km: បង្កើត @name

en: Enable or disable the display of certain page elements.
km: បង្ហាញ ឬ​មិន​បង្ហាញ​ធាតុ​ណា​មួយ​របស់​ទំព័រ ។

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: You do not have any administrative items.
km: អ្នក​គ្មាន​ធាតុ​គ្រប់គ្រង​ណាមួយ​ទេ ។

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
km: កំណត់វាក្យស័ព្ទ %name ឡើងវិញ​ទៅ​តាម​លំដាប់​អក្សរ​ក្រម ។

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: Edit own comments
km: កែ​សម្រួល​មតិ​យោបល់​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: <em>Edit @type</em> @title
km: <em>កែ​សម្រួល​ @type</em> @title

en: Administer content types
km: គ្រប់​គ្រង​ប្រភេទ​មាតិកា

en: Screenshot for !theme theme
km: ថត​អេក្រង់​សម្រាប់​ស្បែក​ !theme

en: Settings for !theme theme
km: ការ​កំណត់​សម្រាប់​ស្បែក​ !theme

en: default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម

en: The %theme theme was not found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ស្បែក​ %theme ​ទេ ។

en: %theme is now the default theme.
km: %theme ​ឥឡូវ​នេះ​ជា​ស្បែក​លំនាំ​ដើម ។

en: Set default theme
km: កំណត់​ស្បែក​លំនាំ​ដើម​

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
km: គ្មាន​ពាក្យ​ប្រើ​បាន​ទេ ។ <a href="@link">បន្ថែម​ពាក្យ​</a>។
