Organic Groups Site Manager (7.x-1.16) - en to kn translation catalogue (57 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Administer
kn: ನಿರ್ವಹಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Create account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: People
kn: ಜನರು

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Variables
kn: ಚರಮೌಲ್ಯ

en: Sites
kn: ತಾಣಗಳು

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Platform
kn: ಪ್ಲಾಟ್‌ಫಾರ್ಮ್
