Organic Groups Site Manager (7.x-1.16) - en to ku translation catalogue (73 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Administer
ku: بەڕێوەبردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Closed
ku: داخراوە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: more
ku: زیاتر

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Open
ku: کراوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: Add term
ku: زیادکردنی واژە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Vocabulary name
ku: ناوی وشەگەل

en: Administer content
ku: بەڕێوەبردنی ناوەڕۆک

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: The field %field is required.
ku: خانەی %field پێویستە.

en: Hidden
ku: شارراوە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: People
ku: خەڵک

en: list terms
ku: لیستەی واژەکان

en: add terms
ku: زیادکردنی واژە

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Comment settings
ku: سازکارییەکانی بۆچوون

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: taxonomy
ku: پۆلێن

en: Toggle display
ku: زامن پیشان بدە

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Structure
ku: پێکهاتە

en: Edit own comments
ku: دەسکاریکردنی بۆچوونی خۆ

en: <em>Edit @type</em> @title
ku: <em>دەسکاریکردنی @type</em> @title

en: Administer content types
ku: بەڕێوەبردنی جۆرەکانی ناوەڕۆک

en: Settings for !theme theme
ku: ڕێکخستنەکانی ڕووکاری !theme

en: default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت

en: The %theme theme was not found.
ku: ڕووکاری %theme نەدۆزرایەوە.

en: %theme is now the default theme.
ku: %theme ئێستا ڕووکاری بنەڕەتییە.

en: Set default theme
ku: دیاریکردنی ڕووکاری بنەڕەت
