Organic Groups Site Manager (7.x-1.16) - en to mn translation catalogue (50 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Administer
mn: Удирдах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: remove
mn: устгах

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Text
mn: Текст

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: People
mn: Хүмүүс

en: Comment settings
mn: Сэтгэгдэлийн тохиргоонууд

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Structure
mn: Бүтэц
