OG Tasks (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Group
af: Groep

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Required
af: Verplig

en: Optional
af: Opsioneel

en: Tasks
af: Take
