OG Tasks (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Group
ar: المجموعة

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Required
ar: ضروري

en: Optional
ar: اختياري

en: Task
ar: مهمة

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Tasks
ar: المهام

en: done
ar: تم
