OG Tasks (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: Group
be: Група

en: Required
be: Абавязкова

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Tasks
be: Задачы

en: done
be: зроблена
