OG Tasks (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Group
ca: Grup

en: Required
ca: Necessari

en: Optional
ca: Opcional

en: Task
ca: Tasca

en: Completed
ca: Completat

en: Tasks
ca: Tasques

en: done
ca: fet

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
