OG Tasks (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Group
cs: Skupina

en: Required
cs: Povinné

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Completed
cs: Dokončené

en: Tasks
cs: Úkoly

en: done
cs: hotovo

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
