OG Tasks (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Required
da: Obligatorisk

en: Optional
da: Valgfrit

en: Task
da: Opgave

en: Completed
da: Gennemført

en: Tasks
da: Opgaver

en: done
da: færdig

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
