OG Tasks (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Group
el: Ομάδα

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Tasks
el: Εργασίες

en: done
el: έγινε
