OG Tasks (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Status
es: Estado

en: Group
es: Grupo

en: Organic groups
es: Grupos Orgánicos

en: Required
es: Obligatorio

en: Optional
es: Opcional

en: Task
es: Tarea

en: Completed
es: Completado

en: Tasks
es: Tareas

en: done
es: hecho

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
