OG Tasks (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Group
eu: Taldea

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Completed
eu: Osatuta

en: Tasks
eu: Zereginak

en: done
eu: eginda
